Zakończenie roku szkolnego - Pożegnanie starszaków 2023

23czerwiec to wyjątkowy dzień dla całej społeczności przedszkolnej.Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków.

Zaprezentowały piękny program artystyczny składający się z dwóch części. Pierwsza część ,,Pożegnanie Przedszkola ,druga ,,Wyruszamy na wakacje''. Starszaków pożegnały dzieci z gr.Kotków i Krasnali wierszykami i piosenkami. Emocji tego dnia nie brakowało.... Pani Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i Przedszkolaki byli bardzo wzruszeni , a zarazem dumni z naszych absolwentów. Na zakończenie starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz książkę. Pani dyrektor podziękowała dzieciom życząc sukcesów w szkole, rodzicom za szczególne zaangażowanie w życie przedszkola.Pożegnania zawsze są trudne dlatego że wzruszeniem w sercach, ale z uśmiechem na ustach życzymy sukcesów w szkole i cudownych wakacji.

Buziaczki dla wszystkich.

Data dodania: 2023-06-27 16:48:37