Międzynarodowy Dzień Ziemi - Przedszkolne nr 20 w Otwocku

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dnia 22 kwietnia na caÅ‚ym Å›wiecie obchodzony jest „MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Ziemi”. Z tej okazji dzieci z grupy Kotki i Sówki wzięły udziaÅ‚ w przedstawieniu przygotowanym przez PaniÄ… MonikÄ™ i PaniÄ… ElÄ™. Przedstawienie pt. „ Dbajmy o przyrodÄ™", w którym poruszone zostaÅ‚y ważne kwestie i problemy zwiÄ…zane z ochronÄ… naszej planety. Dzieci obejrzaÅ‚y scenÄ™ jak bardzo ludzie zaÅ›miecajÄ… ZiemiÄ™ i jak to zachowanie wpÅ‚ywa na otaczajÄ…cÄ… nas przyrodÄ™. Poruszony również zostaÅ‚ temat recyklingu i ochrony Å›rodowiska. Na koniec dzieci zaÅ›piewaÅ‚y wspólnie piosenkÄ™ pt ,, OchroÅ„ ziemiÄ™" oraz wyrecytowaÅ‚y wiersz pt ,, Nasza planeta". PamiÄ™tajmy, żeby każdy z nas dbaÅ‚ o naszÄ… planetÄ™!!! ChroÅ„my ZiemiÄ™!!!

Data dodania: 2024-04-23 18:47:12
Data edycji: 2024-04-23 18:51:16