Rekrutacja 2024/2025 - Przedszkolne nr 20 w Otwocku

Zasady rekrutacji do przedszkola 2024/2025

Rekrutacja do przedszkoli i oddziaÅ‚ów przedszkolnych w publicznych szkoÅ‚ach podstawowych,  dla których organem prowadzÄ…cym jest Miasto Otwock na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie siÄ™ dnia 26 lutego 2024 roku od godz. 9:00 i przebiegać bÄ™dzie zgodnie z poniższÄ… informacjÄ….

Rekrutacja bÄ™dzie prowadzona elektronicznie pod adresem strony: https://rekrutacje-otwock.pzo.edu.pl/ a także w formie papierowej w placówce pierwszego wyboru.

1. PostÄ™powanie rekrutacyjne prowadzone jest z wykorzystaniem systemu informatycznego w terminach okreÅ›lonych w ZarzÄ…dzeniu       Nr 14/2024 Prezydenta Miasta Otwocka z dnia 29 stycznia 2024 r. w sprawie okreÅ›lenia terminów przeprowadzenia postÄ™powania rekrutacyjnego i postepowania uzupeÅ‚niajÄ…cego, w tym terminy skÅ‚adania dokumentów w roku szkolnym 2023/2024 do publicznych przedszkoli i oddziaÅ‚ów przedszkolnych  w publicznych szkoÅ‚ach podstawowych prowadzonych przez Miasto Otwock.   ZarzÄ…dzenia (nr 14/2024)

Harmonogram rekrutacji:

• Od 19 do 23 lutego do godz. 12 – skÅ‚adanie przez rodziców/prawnych opiekunów deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na kolejny rok szkolny w publicznym przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, do którego uczÄ™szcza dziecko.
  • Od 26 lutego od godz. 9 do 8 marca do godz. 15– skÅ‚adanie wniosków przez rodziców/prawnych opiekunów o przyjÄ™cie do publicznego przedszkola, oddziaÅ‚u przedszkolnego w szkole podstawowej wraz z wymaganymi oÅ›wiadczeniami i dokumentami potwierdzajÄ…cymi speÅ‚nienie przez kandydata kryteriów branych pod uwagÄ™ w postÄ™powaniu rekrutacyjnym.
  • Od 11 do 22 marca do godz. 8 – weryfikacja wniosków przez komisjÄ™ rekrutacyjnÄ….
  • 25 marca godz. 12– podanie do publicznej wiadomoÅ›ci listy dzieci zakwalifikowanych  i niezakwalifikowanych.
  • Od 25 do 29 marca do godz. 15– obowiÄ…zek potwierdzenia przez rodziców/prawnych opiekunów wyboru konkretnego przedszkola, oddziaÅ‚u przedszkolnego w szkole podstawowej, w postaci pisemnego lub elektronicznego oÅ›wiadczenia.
  • 3 kwietnia godz. 12– podanie do publicznej wiadomoÅ›ci listy dzieci przyjÄ™tych i nieprzyjÄ™tych.
Data dodania: 2022-09-11 12:59:47
Data edycji: 2024-03-24 13:58:16