Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym

Serdecznie zapraszamy naszych Otwockich przedszkolaków wraz z rodzicami do udziału w naszym międzyprzedszkolnym konkursie fotograficznym pt. „MIEJSCA PAMIĘCI W MOIM MIEŚCIE”

w Przedszkolu nr 3 w Otwocku

Najważniejszym celem konkursu jest kształtowanie postaw patriotycznych małych dzieci poprzez dostrzeganie piękna najbliższej okolicy, miejsca zamieszkania.

Chętne rodziny prosimy o zgłoszenie udziału do nauczycieli grupowych.

Regulamin konkursu fotograficznego

1. Cele konkursu:

1) Zachęcanie dzieci i rodziców do wspólnego spędzania czasu.

2) Kształtowanie tożsamości i przynależności społecznej.

3) Ukazanie różnorodności i piękna Otwocka.

1. Postanowienia ogólne:
  • 1) Organizatorem konkursu jest Przedszkole nr 3 w Otwocku, osoby odpowiedzialne za organizację: mgr Marta Stefaniuk, mgr Madgalena Stępnicka
  • 2) Konkurs trwać będzie od 3 października  2022 do 24 października 2022 roku. Podsumowanie konkursu i ogłoszenie wyników zostanie opublikowane 7 listopada  2022 roku na stronie internetowej Przedszkola nr 3.
  • 3) Adresatami konkursu są  otwockie przedszkola.
  • 4) Wystawa prac konkursowych odbędzie się online na stronie internetowej  oraz  w formie stacjonarnej w holu przedszkola.
  1. Przebieg konkursu:
    • 1) Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców .
    • 2) Polega na wykonaniu zdjęcia ukazującego miejsca pamięci usytuowane w naszej okolicy. Zdjęcie nie może zawierać postaci.
    • 3) Wydrukowane zdjęcie może być max. formatu a3.
    • 4) Prace konkursowe należy dostarczyć do Przedszkola nr 3, do 24 października 2022 roku.
    • 5) Każda praca musi zawierać metryczkę: imię, nazwisko, wiek autora oraz pełny adres przedszkola i telefon. Metryczkę proszę umieścić na odwrocie pracy.
    • 6) Do każdej dostarczonej pracy należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych (załącznik nr 1).
  1. Rozstrzygnięcie konkursu:
  • 1) Wszystkie prace konkursowe zostaną poddane ocenie jury, w skład którego wchodzi trzech przedstawicieli Przedszkola nr 3.
  • 2) Jury szczególną uwagę zwracać będzie na: sposób prezentacji zdjęcia i zgodność z tematyką.
  • 3) Wyniki konkursu oraz fotografie prac konkursowych zostaną umieszczone na stronie internetowej Przedszkola nr 3.
  • 4) Prace konkursowe zostaną umieszczone w formie wystawy w holu przedszkola. Przewiduje się nagrody za zajęcia I, II, III miejsca, pozostałe prace zostaną wyróżnione.
  • 5) Wręczenie nagród odbędzie się 7 listopada w holu głównym Przedszkola nr 3 o godzinie 15.
  1. Postanowienia końcowe:
  • 1) Prace konkursowe pozostają własnością Przedszkola nr 3.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

OŚWIADCZENIE

Oświadczam że zapoznałam/em się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego w Przedszkolu nr 3.

Ja niżej podpisana/y, oświadczam że wyrażam zgodę:

• na publikowanie zdjęć pracy wykonanej na konkurs „Miejsca pamięci w moim mieście ”, na oficjalnej stronie Przedszkola nr 3, portalu społecznościowym oraz lokalnej gazecie.
  • na podawanie do publicznej wiadomości danych uczestników konkursu (imię i nazwisko zwycięzców) oraz na upublicznienie wizerunku laureatów konkursu.

…………………………………………….

data i podpis rodzica/opiekuna prawnego

Data dodania: 2022-10-04 21:12:14
Data edycji: 2022-10-04 21:25:28