Podanie o zwrot kosztów za żywienie

SZANOWNI PAŃSTWO!

Podaję wzór pisma o zwrot kosztów za żywienie. Pismo dotyczy dzieci 6 letnich, które od września 2020r. odchodzą do szkoły i nie będą korzystały z dyżuru wakacyjnego.

Natomiast dzieci, które będą uczęszczały od września 2020r. do przedszkola rozliczone im zostaną nadpłaty w miesiącu wrześniu 2020r.

Imię i nazwisko rodzica                                                                                              Otwock, dn.

adres zamieszkania

Do Dyrekcji

Przedszkola nr 20

Zwracam się z prośbą o zwrot kosztów za żywienie mojego dziecka (imię i nazwisko) w związku z epidemią moje dziecko nie będzie w tym roku szkolnym uczęszczało do przedszkola, a od września 2020 będzie chodziło do szkoły.

Proszę o zwrot kwoty, np. 85 zł, tj. np. 10 dni x 8,50 = 85 zł proszę przesłać na moje konto (numer konta).

Podpis rodzica

Data dodania: 2020-06-04 14:00:50