Ogólnopolska akcja ''Edukujesz-Ratujesz'' - zaproszenie do udziału

Centrum Rozwoju Lokalnego serdecznie zaprasza przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły ponadpodstawowe z terenu Państwa gminy do udziału w ogólnopolskiej akcji profilaktyczno-edukacyjnej "Edukujesz-Ratujesz". CRL - organizator takich ogólnopolskich inicjatyw jak "Dzieci uczą rodziców", "E-wolontariat", "Bieg do Michy" wiedząc jak ważne są działania profilaktyczne z zakresu bezpieczeństwa, podjęło się organizacji inicjatywy, która z jednej strony będzie wspierać proces edukacji dzieci i młodzieży, a z drugiej będzie wsparciem działań profilaktycznych takich instytucji jak m.in Policja, Straż Pożarna czy GOPR.

W ramach akcji każda uczestnicząca placówka zobowiązana jest do zorganizowania w trakcie trwania akcji (grudzień 2021-czerwiec 2022) minimum jednego przedsięwzięcia o charakterze profilaktyczno-edukacyjnym (np. prelekcji, pogadanki czy wewnątrzszkolnego konkursu z wiedzy o bezpieczeństwie), a także przeprowadzenia w dowolny sposób zbiórki środków na przygotowanie materiałów edukacyjnych dla instytucji zajmujących się profilaktyką z zakresu bezpieczeństwa.

Materiały promocyjne są do pobrania tutaj: <https://link.freshmail.live/c/0vi3e79hdi/q91c8j7oz2> KLIKNIJ

Data dodania: 2021-12-09 15:17:28
Data edycji: 2021-12-09 15:19:00