Akcja charytatywna '' IRYS''

Zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej  "IRYS" we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 7 organizowanej przez fundację "Bona Fide - W Dobrej Wierze".

Akcja prowadzona jest od 10.09.2022r. do 30.10.2022r.

Celem akcji "IRYS" jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób chorych na Alzheimera i ich rodzin zmagających się        z ciężką chorobą swoich bliskich.

Szczególne znaczenie ma wymiar edukacyjny. "Akcja Irys" jest skierowana do młodego pokolenia dla uwrażliwienia ludzi młodych na potrzeby osób chorych, starszych i niepełnosprawnych.

Polega ona na zakupie i sadzeniu w wybranym, dowolnym miejscu cebulek kwiatów irys.

AKCJA "IRYS" - 1 CEBULKA TO 1 ZŁ .

Aktualnie zbieramy fundusze na pomoc dla wolontariusza Pana Pawła i jego chorej mamy.

Akcja prowadzona jest pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Otwockiego, Prezydenta Miasta Otwocka. Projekt współfinansowany z Narodowego Instytutu Wolności.

Pomagając korzystamy również my - nasz przedszkolny plac będzie wiosną pełen kwitnących irysów.

Data dodania: 2022-10-06 19:37:59
Data edycji: 2022-10-06 21:33:39